Presse über uns

Nachrichten,Videos und Blogs über unser Unternehmen und Produkte

AGS TIE SOLUTION en la prensa polaca

Ags Tie Solution kolekcja B2B

AGS Tie Solution jest międzynarodowym producentem wysokiej jakości dodatków do ubioru, takich jak krawaty, szale, chusty i apaszki. Firma została uformowana w 2004 roku przez Grupę AGS Textil Solution S.L., w celu zaspokojenia popytu na wysokiej jakości produkty korporacyjne.

AGS Tie Solution zaopatruje dystrybutorów, hurtowników oraz firmy w wysokiej klasy akcesoria do odzieży, dostosowane do wymagań klientów, poprzez wszycie metki z nazwą i logo firmy, co ma na celu budowanie wizerunku firmy lub poprzez wkomponowanie i wykonanie akcesoriów całkowitego projektu firmy, do wykorzystania, jako wysokiej jakości podarunki.
Kilka lat temu, AGS Tie Solution wylansowało luksusową markę designerską Pietro Baldini, jako odpowiedź na popyt na wysokiej jakości ekskluzywne akcesoria. Produkty Pietro Baldini są oferowane wyłącznie dystrybutorom i hurtownikom do dalszego zbytu, a produkty AGS Tie Solution polecane są do dostosowania na zlecenie dla firm.

Produkty. AGS Tie Solution oferuje wybór wyrobów dzianinowych, włóknikowych i trykotowych, wykonanych z różnorodnych materiałów, takich jak: jedwab, kaszmir, wełna i bawełna, jak również rozmaitych splotów i tkanych wzorów, na przykład żakard, twill, satyna czy krepa. Firma wytwarza wysokiej jakości akcesoria, takie jak krawaty, muszki, jedwabne chusty i apaszki, szaliki i szale oraz opakowania do wszystkich tych produktów, które dodatkowo mogą byd dostosowane do potrzeb klienta. AGS Tie Solution wprowadza nieustanne innowacje i co kwartał wypuszcza na rynek ponad 500 nowych wzorów.
Wszystkie produkty mogą być nabywane bezpośrednio do sprzedaży hurtowej, dystrybucji lub mogą zostad zmodyfikowane specjalnie dla potrzeb klienta. Produkty AGS Tie Solution wytwarzane są z różnych materiałów, zależnie od linii produktów. Klienci mają możliwość wyboru dostosowania produktów na wiele sposobów. I tak mogą, na przykład, wybrać jeden z dostępnych wzorów AGS i wkomponować w nie logo w wybranym przez siebie miejscu i w wybranym układzie lub mogą stworzyć zupełnie nowy wzór z wkomponowanym logo dokładnie tak, jak sobie to wyobrażają.
Jakość. Gwarancja wysokiej jakości klientom jest najwyższym celem AGS Tie Solution. AGS zapewniło sobie wysoką pozycję na rynku europejskim w kategorii producentów wysokiej jakości akcesoriów do odzieży formalnej dla firm, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze, wyjątkowym dostawcom oraz know-how, zrodzonemu z wieloletniej, silnej współpracy z najlepszymi w sektorze projektantami oraz partnerami biznesowymi. Dziś AGS stanowi synonim innowacji i jakości.
Materiał. Do wyrobu swoich linii produktów AGS Tie Solution używa jedynie materiałów pierwszej klasy. Używane tkaniny wywodzą się z najlepszych materiałów surowych, obejmujących od jedwabiu i wiskozy po mikrofibrę oraz od kaszmiru po wełnę i bawełnę.
Oto krótki wypis materiałów, których używamy: Jedwab – jedwab jest czystym jakościowo materiałem, pozyskiwanym z kokonów jedwabników. To jedno z nielicznych istniejących, w pełni naturalnych włókien surowego materiału. Jedwab wywodzi się z Chin i jest bazą naszej oferty produktów. Produkty AGS są w większości wytwarzane z jedwabiu, w jednej z estetycznych struktur: satyna, twill lub krepa. Kaszmir – wełna kaszmirowa lub kaszmir jest bardzo miękkim włóknem wysokiej jakości, zbieranym jedynie w okresie zimowym, poprzez wyczesywanie zimowej sierści kóz kaszmirskich. Jest to jeden z najcenniejszych materiałów naturalnych, który produkowany jest w Chinach, Mongolii oraz innych środkowoazjatyckich górskich krajach. AGS Tie Solution wykorzystuje kaszmir oraz mieszanki kaszmirowe do wyrobu damskich i męskich szali i chust, w celu stworzenia tekstury wyjątkowo wygodnej dla skóry. Bawełna – Bawełna to naturalne włókno pochodzące od roślin włóknodajnych z rodzaju Gossypium. Bawełna jest niezwykle chłonna i przyjemna w dotyku, co nie podrażnia skóry i w dodatku ma znikomą skłonność do wywoływania reakcji alergicznych. AGS Tie Solution używa materiałów bawełnianych do produkcji wielu ze swoich artykułów. W przypadku krawatów na przykład, wkład wykonany z bawełny zapewnia lepszą trwałość i formę węzła. W niektórych liniach produktów używane są mieszanki materiałów roślinnych i wełnianych tak, aby stworzyć wyjątkowe ręcznie szyte produkty do dostosowywania dla klienta, ponieważ wełna nadaje produktom piękną teksturę. Wełna – wełna jest zbierana z czystej i miękkiej okrywy włosowej różnych ssaków, takich jak owce, kozy, króliki, wielbłądy, lamy i wigonie. Podobnie jak jedwab, wełna należy do grupy włókien białkowych, jest ponadto materiałem odnawialnym. AGS Tie Solution wykorzystuje wełnę wysokiej jakości do produkcji szali i chust oraz wkładów krawatowych. Ponieważ wełna posiada naturalne właściwości termoregulacyjne, AGS Tie Solution poleca ten materiał na produkty na deszczową i chłodną zimową pogodę. Mikrofibra – średnica włókna mikrofibry stanowi połowę średnicy włókna jedwabiu, jedną trzecią średnicy włókna bawełny, jedną cztwartą średnicy włókna wełny oraz setną część średnicy ludzkiego włosa. Struktura materiału jest dlatego niezwykle miękka i zwarta w formie. AGS Tie Solution używa mikrofibry do wyrobu swoich krawatów i muszek, które dają przywilej zarówno ceny, jak i jakości, ze względu na łatwość czyszczenia gładkiej powierzchni materiału oraz odporność na plamy. Poliester – poliester jest polimerem, który zawiera wiązania esterowe w łańcuchach głównych. Produkcja poliestru jest atrakcyjną i niedrogą sposobnością wyrobu produktów konkurencyjnych cenowo. AGS używa jedynie wysokiej jakości materiałów do produkcji, jednakże na życzenie klienta, oferuje także korzystne cenowo opcje.

AGS Asortyment Produktów

Krawaty. Linie wzorów krawatów są projektowane i wprowadzane na rynek co kwartał. Są one łączone ze świeżą sezonową paletą kolorów oraz produkowane w modelach zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych, odpowiednich dla różnorodnych gustów i stylów. 7-Fold – Krawat typu “seven fold” – Rolls-Royce krawatów, oryginalny flagowy product Pietro Baldini oraz serce linii Limited Edition Excellence – jest produkowany z potrójnej ilości jedwabiu potrzebnej do wyprodukowania krawatu o zwykłej formie. Forma takiego krawata świadczy o doskonałości sztuki składania jedwabiu siedem razy, aby wytworzyć krawat, bez potrzeby wkładu w jego wnętrzu. Krawat współczesny – linie krawatów AGS
zawierają wkład z bawełny, wełny lub poliestru. Wkład ten nadaje kształt krawatowi, wykonanemu z jedwabiu lub mikrofibry oraz zapewnia trwałość węzła. AGS poleca zazwyczaj klientom użycie bawełnianej wkładki, ze względu na jakość tego materiału oraz bardziej wyszukaną i doskonalszą formę węzła krawata. AGS oferuje różnorodność pomysłów i wzorów i klient może również wyselekcjonować materiał i jakość, jakie mają zostać użyte do produkcji krawatów.

Muszki . AGS Tie Solution oferuje również wyborową kombinację dodatków do ubioru formalnego na wiele okazji, wytwarzaną z jedwabiu (twill lub satyny), mikrofibry i/lub poliestru.
Męskie Szale, Chusteczki do Garnituru oraz Chustki
AGS Tie Solution oferuje szeroką gamę szali, chusteczek do garnituru oraz chustek. Wszystkie dziane i tkane produkty są oferowane w gamie wzorów i kolorów. Nasze linie produktów mogą byd wykonane z jedwabiu, kaszmiru i wełny, a także jako kreacje dwustronne, na przykład jedwabno-kaszmirowe. Nowości lansowane są co kwartał.

Damskie Szale, Chusty i Apaszki
Linie produktów kobiecych AGS Tie Solution obejmują od jedwabiu, wełny, kaszmiru oraz mieszanek, użytych w szalach i chustach po gładki jedwab, mikrofibrę i poliester w apaszkach. Apaszki produkowane są w trzech standardowych rozmiarach 40x40cm, 60x60 i 90x90cm oraz mogą być dodatkowo dostosowywane przez klienta, poprzez wybraną technikę nadruku. Dodatkowo, przy personalizacji klienci AGS mogą poprosić o szal lub chustkę dowolnego rozmiaru, jako że każdy klient ma swoje własne kategorie wymagań, gustu oraz stylu.

Opakowanie. AGS Tie Solution proponuje wiele wzorów opakowao w wykonaniu z różnych materiałów. Modele oferowane są w skórze, drewnie, metalu, kartonie i papierze.
Format naszych opakowań jest tak różnorodny, jak wzory naszych produktów. Zależnie od specyfikacji naszych klientów, opakowania mogą zostać wykonane w kształcie okrągłym, kwadratowym, owalnym, w formie koperty, z zapięciem lub bez oraz w wielu innych formach. Zależnie od zaleceń klienta, różnorodne opcje opakowania, mogą zostać wytworzone w produkcji seryjnej lub przy mniejszych zamówieniach. Wszystkie opakowania AGS Tie Solution mogą zostać dostosowane do życzeń oraz gustu naszych klientów.
Ekskluzywna marka Pietro Baldini

AGS Tie Solution stworzyło luksusową markę Pietro Baldini dla swoich najbardziej wymagających klientów. Znana ze swoich wyjątkowych linii PIETRO BALDINI DIAMOND, GOLD i LIMITED EDITION EXCELLENCE, ta luksusowa marka oferuje najwyższą jakość, używając najlepszych materiałów w Europie: z Włoch i Hiszpanii, oraz przy współpracy z najlepszymi w sektorze europejskim firmami i rzemieślnikami. Materiały używane do produkcji to naturalny jedwab, wełna, bawełna oraz kaszmir. Są one zestawione we współczesne modne wzory i kompozycje kolorystyczne, które formują eleganckie innowacje oraz kształtują dzisiejsze luksusowe trendy i unikalne wyrafinowanie w modzie.

Luksusowa kolekcja akcesoriów garderoby męskiej Pietro Baldini zawiera ekskluzywne krawaty, szale, chustki jak również wyszukane koszule, koszulki polo oraz skarpety. Asortyment Pietro Baldini Femme natomiast, składa się z ekskluzywnych apaszek, eleganckich jedwabnych chust w świeżych i klasycznych oraz współczesnych wzorach.

Dostosowanie Produktów do Wymagań Klienta:
AGS Tie Solution produkuje co kwartał ponad 500 wzorów swoich własnych linii produktów, które są bezpośrednio dostępne dla klientów, dystrybutorów i hurtowników. Klienci mają możliwość stworzenia produktów z własnym logo i metką, jak również dostosowania standardowych produktów, wedle swojego pomysłu.

Ponadto, AGS Tie Solution oferuje możliwość kompletnej kreacji produktów w wypadku produkcji seryjnej, która to daje sposobność stworzenia akcesoriów wysokiej jakości oraz integracji logo, nazwy lub innego elementu wizerunku firmy we wzór krawatu – więcej informacji w sekcji „Produkcja seryjna”.

Dostosowanie Standardowe Jeżeli klient zdecydował się wybrać jeden z wielu gotowych wzorów AGS Tie Solution, istnieje kilka sposobów dostosowania tychże wzorów: Widoczne Logo Klienta na Produkcie - klient może zdecydować się umieścić logo lub nazwę korporacji w jednym lub wielu wybranych miejscach na zewnętrznej stronie produktu, na przykład na krawacie czy szaliku. Z reguły logo jest wszyte w strukturę materiału produktu i zależnie od rodzaju produktu, może być widoczne z dwóch jego stron. Metka z Logo Klienta (Strona Zewnętrzna) – klient może dodatkowo zdecydował się umieścić logo lub nazwę korporacji na metce po wewnętrznej stronie produktu. To nadaje metce firmowy charakter klienta. Zawieszka – zawieszka z logo firmy może zostać wyprodukowana do celów „brandingu”, dla zarówno hurtowników, jak i firm. Możliwe jest również umieszczenie na zawieszce tekstu wybranego przez firmę, która to propozycja jest częstym wyborem korporacji, chcących stworzyć podarunki dla partnerów, lub elementy na specjalne firmowe wydarzenia i okazje. Wkład – realizacja tej opcji możliwa jest tylko w wypadku krawatów. Wkład krawatu również daje sposobność dalszej promocji logo i nazwy firmy.
Produkcja Seryjna Oprócz standardowego dostosowania produktów, AGS Tie Solution oferuje również swoim klientom możliwość zaprojektowania, stworzenia i produkcji zupełnie nowego produktu, odpowiedniego dla gustu klienta oraz stosownego do wizerunku firmy klienta.
Podczas kreacji wzoru do produkcji seryjnej, możliwości techniczne są nieskończone tak, jak kreatywność w projekcie wzoru. Wszystko jest możliwe – zarówno umieszczenie logo, jak również wykonanie kompletnego twórczego wzoru. AGS Tie Solution jest w stanie wykonać jakąkolwiek kombinację kolorów skali Pantone oraz wkomponować je w jakikolwiek żakardowy prototyp produktu, w wyniku czego wzór poszczególnego klienta może zostad w całości dostosowany do jego szczególnych potrzeb. Wzór klienta jest z reguły wkomponowany w produkt żakardowy i w wyniku tego, powstaje wysokiej jakości artykuł produkcji seryjnej.

W przypadku materiałów gładkich, takich jak jedwab, mikrofibra czy poliester, AGS Tie Solution oferuje różnorodne metody nadruku, jako uzupełnienie produkcji seryjnej. Dotyczy to wszelkiego rodzaju jedwabnych chust, inkrustowanych szali oraz krawatów z poliestru i mikrofibry.
W ciągłym skupieniu na jakości, AGS Tie Solution poleca głównie bezpośrednie wszycie wzoru klienta we wzór materiału, używając techniki żakardu. Żakard jest najczęściej kojarzony z jakością, ponieważ taki splot gwarantuje perfekcję węzła krawatu. Technika żakardowa polega na uważnym splataniu włókien, na przykład tworząc wzór logo firmy klienta, gdzie jest ono precyzyjnie wytkane w materiał. Żakard może być wpleciony nie tylko w jedwab, ale także w materiały mieszane, mikrofibrę czy poliester.
Pomimo rekomendacji AGS Tie Solution, klient ma możliwość zamówienia wybranego materiału, jego układu oraz metody nadruku, w zależności od budżetu. Klient ma zawsze możliwość konsultacji z naszymi ekspertami, tak aby stworzyć produkty o najlepszym połączeniu wykonania wzoru, materiału oraz techniki nadruku, sprecyzowaną specjalnie na potrzeby klienta.
W przypadku naszej usługi produkcji seryjnej, cena jest kompletna lub też klient ma możliwość dodatkowych opcji: Materiał Produktu – klienci AGS Tie Solution mogą wybrać materiał, jakiego chwialiby użyć do produkcji, nie wykluczając materiałów nie zamieszczonych na liście, jeżeli jest taka potrzeba. Projekt Wzoru – klient ma dodatkową możliwość wyboru metody produkcji dla zamówień produkcji seryjnej. Klient może zdecydować użyć techniki żakardu lub nadruku, przy czym polecane jest użycie techniki żakardowej do uzyskania bardziej eleganckiej formy i wyższej jakości. Branding – jeżeli klient wybierze produkcję seryjną, produkt może został w całości wykonany według zlecenia i projektu klienta. W tym przypadku, wszelkie żądania i pomysły klienta będą wzięte pod uwagę (logo firmy, kolory, corporate identity). Ponadto, podobnie jak w przypadku dostosowania standardowego, klient może umieścić logo firmy w wybranym miejscu na produkcie: wstawienie logo na przedniej stronie produktu, wkomponowanie go w metkę i/lub na zawieszce. Wszystkie te opcje są wliczone w oferowane ceny.