Press

News, videos and blogs about our company and its products

AGS Tie Solution uruchamia nowy portal B2B

Barcelona, ​​wrzesień 2011:  AGS TIE SOLUTION uruchamia nowy portal B2B do produkcji krawatów, chust, szalików, dostosowany indywidualnie i na miarę.

"AGS Tie Solution", specjalista w dziedzinie akcesoriów i dodatków, zwłaszcza krawatów, chust i szali doskonałej jakości, poinformował dziś o uruchomieniu nowej B2B. Na początku 2010 roku, AGS Tie Solution zyskała dużą popularność w mediach, gdy pomimo kryzysu gospodarczego, pod egidą swojej marki luksusowych wyrobów Pietro Baldini wypuściła na rynek najdroższe na świecie krawaty: Pietro Baldini Diamond w cenie 100000 euro przedstawione przez Julio Salinasa byłego gracza Barcelony.

Firma ulokowana w Barcelonie Pallejà, właściciel portalu B2B www.tiesolution.com, wystartowała niedawno z Web 2.0. Według słów szefa działu technicznego Eduarda Grau Farre " Jeśłi chodzi o akcesoria takie jak krawaty ta strona może być postrzegana  jako skok jakościowy w kierunku nowych technologii i możliwości personalizowania".

AGS tiesolution.com oferuje narzędzie do handlu elektronicznego B2B do sprzedaży produktów, takich jak krawaty, chustki, szaliki i inne akcesoria, z przeznaczeniem dla firm i specjalistów w celu ułatwienia kreowania produktów spersonalizownych lub na wymiar takich jak krawaty, chustki i szale.

Ze żródeł bliskich firmie dowiadujemy się, że "w tiesolution.com tworzy się sieć klientów, którzy uzyskują wzrost sprzedaży dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego narzędzia". www.tiesolution.com oferuje pełną obsługę potrzebną do dostosowania i produkcji wyrobów całkowicie na miarę.

Niektóre z korzyści użytkowania nowego portalu to całodobowy dostęp i możliwość zapoznania się z szerokim asortymentem krawatów, szalików, chust itp. i możliwość zaoferowania produktów znacznie szybciej, w sposób bardziej wydajny i  tańszy dla klientów, którzy będą mieli możliwość dokonywania płatności w sposób bezpieczny poprzez PayPal, karta kredytową lub przelewem.

Tiesolution.com AGS oferuje poprzez swoje krawaty, chustki i szale kolekcję, którą można zdefiniować jako szykowną a zarazem świeżą dzięki ogromnej różnorodności kolorów, tkanin i kompozycji, według słów prezesa Antonio Gea Sancheza.

Dzięki temu połączeniu klasycznego stylu i bogactwa wzorów, ponad 2000, firmy i specjaliści uzyskują platformę o niesamowitej jakości i wydajności.